تاریخ انتشار: 1403/03/25 10:24
کد خبر: 270

جزئیات تازه از تیراندازی مرگبار در مطب دندانپزشکی

مرد جوان پس از قتل هولناک دکتر دندانپزشک، همسرش و یکی از بیمارانش، با شلیک گلوله به سرش به زندگی‌ خود پایان داد.
جزئیات تازه از تیراندازی مرگبار در مطب دندانپزشکی

به گزارش حوادث نیوز؛ ظهر سه‌شنبه اهالی شهر زرنق هریس تراژدی هولناکی را تجربه کردند و با گذشت بیش از ۲۴ ساعت از حادثه هنوز بسیاری از اهالی این شهر باورنمی‌کنند در یک انتقام شخصی چهار نفر کشته شده ویک نفر زخمی هم روی تخت بیمارستان بامرگ دست‌و‌پنجه نرم می‌کند. ساعت ۱۵سه‌شنبه مردجوانی وارد مطب دندانپزشکی دکتر رضا مبصری شد. او بدون هیچ حرفی، اسلحه‌ای را از زیر لباسش بیرون آورد و شروع به تهدید آقای دکتر وهمسرش کرد. مرد جوان که بسیار عصبانی بود، اسلحه را به سمت آنها و بیماران داخل مطب گرفت و یکباره صدای شلیک چند گلوله در مطب پیچید.

همسایه‌های پزشک که صدای شلیک را شنیده بودند سراسیمه داخل مطب شدند و با پیکر خونین دکتر، همسرش و بیماران روبه‌رو شدند‌. پیکر خونین مردی با فاصله از آنها روی زمین افتاده بود و اسلحه کمری در دستش قرار داشت. آنها سریع با پلیس و اورژانس تماس گرفتند. دقایقی بعد با حضور تیم جنایی و اورژانس، مشخص شد سه نفر از افراد داخل مطب کشته و آقای دکتر و یکی از بیمارانش هنوز زنده هستند که برای نجات جان‌شان به بیمارستان امام رضا(ع) تبریز منتقل شدند.‌ در آغاز تحقیقات اولیه مشخص شد همسر دکتر و یکی از بیماران جان‌شان را از دست داده و مرد ضارب با شلیک به خودش به زندگی‌اش پایان داده است.‌

تیم جنایی در گام بعدی با شناسایی هویت ضارب، متوجه شدند با پزشک و همسرش دارای اختلافات شخصی بوده است.  صبح روز چهارشنبه از بیمارستان خبر رسید که دندانپزشک جوان هم به‌علت شدت جراحات جان خود را از دست داده تا تعداد کشته‌های این جنایت تلخ به چهار نفر افزایش پیدا کند.با وقوع جنایت، اهالی شهر که هنوز در شوک هستند علت این جنایت را اختلاف شخصی قاتل با همسر دندانپزشک اعلام می‌کنند. برخی می‌گویند آنها دارای اختلاف قدیمی بودند که مرد جوان برای تسویه‌حساب شخصی دست به این جنایت زده است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://havades.news/d/54yna2

آخرین اخبار