تاریخ انتشار: 1403/03/25 20:16
کد خبر: 279

قتل جوان دزفولی بر اثر شلیک اشتباهی دوستش

فرمانده انتظامی دزفول گفت: یک جوان در این شهرستان بر اثر سهل انگاری یکی از آشنایانش و شلیک سهوی سلاح جنگی جان باخت.
قتل جوان دزفولی بر اثر شلیک اشتباهی دوستش

به گزارش حوادث نیوز و  به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ روح اله یاری زاده جمعه شب با اشاره به وقوع درگیری بین جوانان 2 طایفه در این شهرستان بیان کرد: اختلافات قبلی میان جوانان 2 طایفه در دزفول موجب درگیری آنها شد که در حاشیه این نزاع به دلیل وقوع یک فقره قتل، موضوع فوری در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: عوامل انتظامی دزفول به محض اطلاع از این نزاع  جمعی به محل اعزام و علاوه بر دستگیری تعدادی از طرفین درگیری با استفاده ازظرفیت بزرگان این 2 طایفه نسبت به ایجاد آرامش در سطح شهر اقدام کردند.

فرمانده انتظامی دزفول افزود: مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با روش های پلیسی و پس از اقدامات تخصصی متوجه شدند که مقتول بر اثر اشتباه سهوی و تیراندازی یکی از دوستان و همراهان خود کشته شده است.

وی ادامه داد: قاتل و همراه وی با پیگیری های انجام شده و با همکاری بزرگان طایفه تحویل مقامات قضایی شد.

دستگیری قاتل فراری در 24 ساعت توسط پلیس دزفول

فرمانده انتظامی دزفول همچنین با اشاره به وقوع نزاعی مشابه در این شهرستان گفت: وقوع یک فقره نزاع دسته جمعی در دزفول و فوت یک نفر بر اثر تیراندازی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با اقدامات فنی پلیسی و اشراف اطلاعاتی در مدت زمان 24 ساعت هویت و محل اختفاء قاتل و یکی از همراهان وی را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی طی عملیاتی ضربتی آنها را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سرهنگ یاری زاده با اشاره به کشف یک قبضه سلاح شکاری غیر مجاز بکار رفته در قتل تصریح کرد: قاتل در تحقیقات پلیس به بزه ارتکابی اعتراف و انگیزه خود را اختلافات شخصی عنوان کرد.

وی اظهار داشت: متهمان پس از تحویل به مرجع قضایی، حسب دستور دادستان عمومی و انقلاب دزفول با قرار صادره روانه زندان شدند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://havades.news/d/a4ddm4

آخرین اخبار