تاریخ انتشار: 1403/04/19 21:21
کد خبر: 465

اسامی باورنکردنی بازیگران دو زنه ایرانی که نمی دانستید ! + تصاویر دیدنی

تصاویری از بازیگرانی که با دو بازیگر زن ازدواج کرده اند در فضای مجازی منتشر شده است.
اسامی باورنکردنی بازیگران دو زنه ایرانی که نمی دانستید ! + تصاویر دیدنی

به گزارش حوادث نیوز؛ تصاویری از بازیگرانی که با دو بازیگر زن ازدواج کرده اند در فضای مجازی منتشر شده است.

بازیگران ایرانی

مهدی پاکدل در سال ۱۳۸۹ با بهنوش طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرد و در سال ۱۳۹۵ از او جدا شد. این هنرمند در سال ۱۳۹۹ با رعنا آزادی‌ور از هنرمندان بازیگر پیمان زناشویی بست.

بازیگران ایرانی

رامبد جوان سه بار سر سفره عقد نشسته و هر سه همسر او با نام ماندانا روحی، سحر دولتشاهی و نگار جواهریان از هنرمندان سینما و تلویزیون می‌باشند. رامبد جوان از زندگی مشترک فعلی خود با نگار جواهریان دختری به نام نوردخت دارد.

بازیگران ایرانی

امین حیایی سال‌ها قبل زندگی مشترک کوتاهی را با مونا بانکی‌پور تجربه کرد که به طلاق انجامید. دارا حیایی حاصل ازدواج اول امین حیایی است. این هنرمند بعد از مدتی با نیلوفر خوش‌خلق از بازیگران سینما و تلویزیون ازدواج کرد.

بازیگران ایرانی

فریبرز عرب‌نیا بازیگر مطرح سینما و تلویزیون اولین‌بار با آتنه فقیه‌نصیری پیمان زناشویی بست و ازدواج آن‌ها بعد از چند سال به پایان رسید. این هنرمند بعد از چند سال با زنده‌یاد عسل بدیعی ازواج کرد و جانیار حاصل زندگی مشترک آن‌ها است. این زوج بعد از مدتی طلاق گرفتند.

بازیگران ایرانی

امین زندگانی، بازیگر مطرح سینما و تلویزیون اولین‌بار با مینا لاکانی پیمان زناشویی بست که بعد از مدتی به طلاق انجامید. این هنرمند بعد از چند سال با الیکا عبدالرزاقی بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرد و با او زندگی می‌کند.

بازیگران ایرانی

مهدی هاشمی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون برای اولین‌بار با گلاب آدینه ازدواج کرد و نورا هاشمی ثمره ازدواج آن‌ها بود. این هنرمند در سال‌های اخیر با مهنوش صادقی ازدواج کرده و با او زندگی می‌کند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://havades.news/d/r3qkp3

آخرین اخبار