تاریخ انتشار: 1403/03/24 21:12
کد خبر: 244

قتل وحشتناک ناموسی وحشتناک در شرق تهران/ ماجرا چه بود؟

قاتل نگهبانی ساختمانی واقع در شرق تهران بعد چندین روز متواری بودن در دام پلیس افتاد.
قتل وحشتناک ناموسی وحشتناک در شرق تهران/ ماجرا چه بود؟

به گزارش حوادث نیوز؛ سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: ظهر روز ۸ مهرماه،  کشف جسد  خون‌آلود مرد جوانی در یکی از ساختمان‌های نوساز در شرق تهران از سوی همسایه‌ها به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

وی افزود: با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی برای تحقیقات میدانی راهی خانه موردنظر شدند و جسد مرد جوان را مشاهده کردند که هدف  ضربات چاقو  قرار گرفته و به  قتل  رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد، از زمان مرگ مقتول حدوداً ۲۰ ساعتی گذشته است.

این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، مقتول نگهبان ساختمان نوساز بوده و در محل سکونت خود احتمالاً از سوی دوست خود با انگیزه نامشخصی هدف ضربات چاقو قرار گرفته است و قاتل پس از ارتکاب جنایت پا به فرار گذاشته است.

سردار گودرزی ادامه داد: در  نخستین گام مأموران تیم تشخیص هویت اقدام به  انگشت‌نگاری  از روی جسد کردند و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی نیز مأموریت یافتند با بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف ساختمان و اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه عامل این جنایت را شناسایی کنند.

وی افزود: کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در گام بعدی با اقدامات اطلاعاتی گسترده ابتدا مخفیگاه متهم را ردیابی کردند و سپس با دستور قضائی موفق به دستگیری وی در یک عملیات غافلگیرانه شدند؛ مرد جوان نیز در جریان تحقیقات ابتدایی به جرم قتل اعتراف و گفت، مقتول در کشورمان همسرم را هدف  آزار و اذیت  قرار داده و پس از آن به صورت غیر مجاز به ایران متورای شد که در تعقیب وی به ایران آمدم و مخفیگاه وی را در تهران شناسایی کردم و  در زمان مناسب مرتکب جنایت شدم.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ  خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ (مبارزه با قتل) قرار گرفت.


کپی لینک کوتاه خبر: https://havades.news/d/r3wmd2

آخرین اخبار