تاریخ انتشار: 1403/03/28 17:22
کد خبر: 316

عروسی پردردسر اخلال عمومی به وجود آورد/ یک نفر دستگیر و دو خودرو توقیف شد+جزییات

فرمانده انتظامی رامیان گفت: بر اثر تیراندازی هوایی و راهبندان در عروسی یک نفر دستگیر و دو خودرو توقیف شد.
عروسی پردردسر اخلال عمومی به وجود آورد/ یک نفر دستگیر و دو خودرو توقیف شد+جزییات

 به گزارش حوادث نیوز؛ فرمانده انتظامی رامیان گفت: بر اثر تیراندازی هوایی و راهبندان در عروسی یک نفر دستگیر و دو خودرو توقیف شد.

سرهنگ ابوالفضل وزیری گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر راهبندان خودرویی، تیراندازی هوایی و اخلال در نظم عمومی در یک مراسم عروسی در سطح شهرستان، بلافاصله عوامل انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.
وی ادامه داد: با حضور ماموران در محل مشخص شد عده‌ای با چند خودرو در پی مراسم برگزار شده و به رسم غلط تیراندازی و راهبندان خودرویی در مراسم عروسی باعث اخلال در نظم عمومی و تردد خودرو‌ها در یکی از محور‌های اصلی شده و موجب شکایت شهروندان و رانندگان عبوری شدند.

وی ادامه داد: با اشراف اطلاعاتی عامل اصلی این تیراندازی و راهبندان دستگیر و ۲ خودرو نیز توقیف و به پارکینگ دلالت داده شد.

سرهنگ وزیری با اشاره به اینکه پلیس با جدیت و بدون اغماض با کسانی که موجب اخلال در نظم عمومی شوند، برخورد خواهد کرد، گفت: این که فرد یا افرادی بدون توجه به قوانین و مقررات و حتی هشدار‌های بزرگترها، تفریح و سرگرمی خود را مایه‌ی آزار و اذیت جمع زیادی از مردمی کنند که گا‌ها مسافر بوده و مسافتی طولانی را طی کرده و ساعات‌های دیگر نیز بایستی رانندگی کنند، به هیچ وجه پسندیده نیست.

وی تصریح کرد: لازم است شهروندان در مراسمات که برگزار می‌کنند، قوانین و مقررات، حقوق سایر شهروندان و ارزش‌های عرفی و شرعی را رعایت کنند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://havades.news/d/74pn62

آخرین اخبار