تاریخ انتشار: 1403/03/01 11:52
کد خبر: 31

قتل جوان ۲۸ ساله در مهمانی شبانه / مزاحمت برای دختر جوان رنگ خون به خود گرفت

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری فردی در شمال تهران به جرم قتل یک جوان ۲۸ ساله در مهمانی شبانه خبر داد.
قتل جوان ۲۸ ساله در مهمانی شبانه / مزاحمت برای دختر جوان رنگ خون به خود گرفت

به گزارش حوادث نیوز؛  سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار داشت: با دریافت خبری مبنی بر فوت مشکوک جوانی ۲۸ ساله به نام محسن، موضوع در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیساین مقام انتظامی عنوان داشت: در بررسی‌های اولیه آثار جراحتی عمیق در سمت چپ سینه متوفی مشاهده شد که این موضوع باعث شد کارآگاهان با فرضیه قتل به پرونده نگاه کرده و موضوع را به شکل و شیوه‌ای دیگر مورد تحقیق و تفحص قرار دهند.
 آگاهی قراروی افزود: در تحقیقات بعدی مشخص شد که متوفی به خاطر مداخله در یک درگیری و دفاع از جان یک دختر نوجوان مورد ضرب و جرح از سوی فردی مزاحم قرار گرفته و به خاطر جراحات وارده به قتل رسیده است.

 بیشتر بخوانید

سردار ولیپور گودرزی، تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع، دختری که در درگیری و نزاع مذکور حضور داشت شناسایی شده و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد و در توضیحات خود عنوان داشت که شب حادثه در یک مهمانی حضور داشته که از سوی فردی که حالت طبیعی نداشته درگیری لفظی پیدا می‌کند در ادامه مقتول نیز که مهمانی حضور داشته وارد بحث با وی شده و پس از چند دقیقه درگیری لفظی به زد و خورد منجر شده است که طی آن در یک لحظه قاتل با چاقو به سینه مقتول ضربه زده و از محل می‌گریزد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، عنوان داشت: متعاقباً مخفیگاه قاتل شناسایی و پس از مراقبت‌های شبانه روزی قاتل در مخفیگاهش دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی منتقل شد که در بازجویی اولیه صراحتاً به ارتکاب قتل اعتراف و اقرار کرد که در حال جر و بحث با یک دختر بوده که با مقتول درگیر می‌شود و در یک لحظه با چاقو به او ضربه می‌زند.

این مقام انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: متهم با صدور قرار قانونی از سوی مراجع قضائی، به جرم قتل عمد به زندان معرفی شد. گرفت.


کپی لینک کوتاه خبر: https://havades.news/d/a4dxw3

آخرین اخبار