تاریخ انتشار: 1403/03/14 15:04
کد خبر: 184

درگیری مسلحانه و رهایی گروگان در شهرستان داراب + فیلم

فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیریِ گروگانگیران و رهاییِ مردِ گروگان گرفته شده در درگیری مسلحانه در این شهرستان خبر داد.
درگیری مسلحانه و رهایی گروگان در شهرستان داراب + فیلم

سردار رهام بخش حبیبی دوشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: بامداد امروز چهاردهم خردادماه در پی تماس تلفنی شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر ربایش مردی ۴۰ ساله و درخواست مبلغ زیادی وجه نقد در قبال‌ آزادی وی در یکی از روستاهای شهرستان داراب، بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران سریعا در محل حاضر و مطلع شدند که چهار فرد مسلح به سلاح گرم با ورود به منزل مردی ۴۰ ساله وی را گروگان گرفته و سریعا با یک دستگاه سواری پژو از محل متواری شده اند.

 بیشتر بخوانید

فرمانده انتظامی استان فارس با بیان این‌که به منظورِ حفظ جان گروگان سریعا "طرحِ مهار" در شهرستان داراب اجرا و گروگان‌گیرها تحت محاصره قرار گرفتند، افزود: پس از چندین مرحله هشدار و عدم توجه به اخطارهای پلیس، پس از سه ساعت درگیری و تیراندازی متقابل؛ ماموران انتظامی موفق شدند ۲ نفر از گروگان گیران را دستگیر که در این رابطه یک دستگاه سواری پژو و یک دستگاه بی سیم دستی کشف شد و متهمین ۲۳ و ۴۳ ساله در بازجویی اولیه انگیزه خود را از این اقدام، اختلافاتِ مالی اعلام کردند.

حبیبی با اشاره به اینکه گروگان آزاده شده صحیح و سالم به آغوش گرم خانواده بازگشت، بیان کرد: پلیس با مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی و آسایش شهروندان با جدیت و برابر قانون برخورد می‌کند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://havades.news/d/m2llk2

آخرین اخبار